top of page

Батьки - найближчі люди

Заохочуйте дитину ділитись з вами своїми проблемами. Пам'ятайте, що їй може бути соромно та страшно. Запевніть її, що вона не одна, вислухайте її уважно та терпляче.
Anchor 3

Хваліть і заохочуйте дитину. Допоможіть їй пишатися своїми досягненнями і відмінностями. Впевнені в собі діти рідше стають мішенню булерів

Заохочуйте дитину до фізичної активності та занять спортом, оскільки фізичні вправи сприяють кращій фізичній координації та зменшують напруженість, що підвищує самооцінку дитини і поліпшують відносини з однолітками.

Шукайте та розвивайте таланти і позитивні якості у вашій дитині. Це може допомогти їй самоствердитися.

Підтримуйте контакт зі школою вашої дитини. Повідомляйте в деталях фахівцім школи про всі випадки булінгу, та приймайте участь в розробці плану дій школи стосовно випадку.

Якщо Ви помічаєте, що поведінка вашої дитини може бути причиною булінгу, допоможіть їй змінити її, не звинувачуючи дитину. Розвивайте соціальні навички своєї дитини.

Забезпечте дитині можливість отримати професійну психологічну підтримку. Іноді діти більше відкриваються фахівцям, аніж батькам.

Чи зазнає Ваша дитина булінгу в школі?

30 квітня, 2015

 

Дослідження проведене в Слов'янській гімназії м. Києва виявило, що 87% батьків упевнені, що їхні діти не зазнавали ніяких проявів насильства, в той час як 42% учнів, вважають себе постраждалими від насильства в школі. На жаль, більшість дітей-жертв булінгу не розповідають про це дорослим через. Тривалий стан тривоги в якому перебувають діти, які зазнають булінгу в школі може призвести до різних психічних розладів: депресії, неврозів та фобій. Тому вкрай важливим є навчитись розпізнавати ознаки того, що Ваша дитина може бути об'єктом булінгу з боку своїх однолітків.

Залиште свій коментар
bottom of page